Mēs palīdzēsim Jums saglabāt Jūsu automobiļa sākotnējo skaistumu. Mēs nodrošinām detalizētu interjera, eksterjera kopšanu, pulēšanu un keramisko pārklājumu uzklāšanu izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
Esam Gtechniq akreditēti detaileri. Interjera detailingā ir iekļauta salona apkope un ķīmisko tīrīšana, iekļaujot bagāžnieka, motora nodalījuma un dzinēja tīrīšanu, kā arī aizsargpārklājumu uzklāšanu, kā piemēram pasta, vasks, nanoaizsardzība. Eksterjera detailings ir rūpīga automašīnas mazgāšana, gan virsbūvei gan grūti sasniedzamām vietām, visa veida pulēšana (aizsargpulēšana, abrazīvā, pulēšana ar škidro stiklu, atjaunojošā,keramiskā), kā arī keramiskā gēla uzklāšana, kas neļauj putekļiem un netīrumiem turēties pie automašīnas.

Crystal Serum Ultra: 10 H keramikas krāsas aizsardzība

 Kāpēc tieši Gtechniq Crystal Serum?

 Crystal Serum Ultra ir nozīmīgs solis uz priekšu īpaši izturīgas krāsas aizsardzības jomā, piedāvājot nepārspējamu spīduma, virsmas slīpuma, virpuļošanas un ķīmiskās izturības līmeni.

Plašie reālās pasaules un laboratorijas testi pierāda, ka tā biezāka, glancētāka un cietāka struktūra piedāvā nepārspējamu nodilumu un ķīmisku aizsardzību.

Crystal Serum Ultra aizstāj Crystal Serum un ir tikai pie Gtechniq akreditētiem Dīteileriem, labākais pārklājums, ar deviņu gadu garantiju.

Ja Crystal Serum Ultra tiek uzklāts nepareizi, automašīnai ir nepieciešama abrazīva slīpēšana, lai noņemtu pārklājumu.

 Ko tas dara?

 Īsumā – Crystal Serum Ultra ir labākā krāsu aizsardzība, ko jūs varat saņemt, tā saglabā jūsu automašīnu spīdīgu un jaunu, pagarinot jūsu perfektās krāsas kalpošanas laiku.

Crystal Serum Ultra snieguma ieguvumu atslēga ir revolucionāras jaunas 7 nm nanodaļiņu ieviešana līdzās esošajai 20 nm nanodaļiņām un palielinot šķērssavienojumu attiecību, kas pastiprina un sabiezē pārklājuma augšējo slāni.

 Cietais 10h augšējais un mīkstākais 7h pamatnes slānis piedāvā uzlabotu virpuļizturību salīdzinājumā ar parastajiem 9h krāsas aizsargpārklājumiem. Salīdzinot ar standarta keramikas krāsas pārklājumiem, Crystal Serum Ultra veido salīdzinoši biezu kombinēto plēvi, kas ievērojami samazina virsmas bīstamību.

Cietā virskārta molekulārā struktūra ir īpaši izturīga pret ķīmiskām īpašībām. Crystal Serum Ultra var izturēt pat visspēcīgākās mazgāšanas ķimikālijas un putnu mēslus.

     Papildu ieguvums no elastīga pamata un cieta augšējā slāņa ir tas, ka Crystal Serum Ultra ir ļoti izturīgs pret ārkārtējām karstuma izmaiņām, pat no -40 grādiem pēc Celsija līdz +250 grādiem pēc Celsija.

    Crystal Serum Ultra var pielietot kā patstāvīgu krāsas aizsardzības līdzekli, vai vislabākajai hidrofobiskajai īpašībai to var pārklāt ar Gtechniq EXO vai C2.

 Kur es varu to saņemt un cik tas maksās?

 Crystal Serum Ultra būtība nozīmē, ka to nevar iegādāties no plaukta, bet to jāuzklāj apmācītam, Gtechniq akreditētam detalizētājam – detaļu izstrādāšanas meistaram.

Pārklājuma (ieskaitot vienas pakāpes mikro pulēšanu) uzklāšanas izmaksas mazai automašīnai sākas no 650 EUR. Ja atrodaties ASV, Kanādā vai Apvienotajā Karalistē, šeit varat atrast tuvāko detaļu, lai pārējā pasaulē izmantotu šo pakalpojumu, apmeklējiet mūsu pasaules karti.